
A Művelődési Központ szabadtéri keresőjátékra invitálta a kisgyerekeket a gombai játszótérhez a tavaszi szünet idejére. Az első napokban a szép idő kedvezett a játéknak, így főleg délutánonként sokan ellátogattak a játszótérre, illetve a KRESZ pályára.






