
December 12. és 14. között a Művelődési Központ első alkalommal várta Adventi Társasjáték Ünnep és Vásárárra a családokat. A város adventi rendezvénysorozatához kapcsolódva az intézény három nap késő estig fogadta a közös játékra és kikapcsolódásra vágyó érdeklődőket.