Új időszaki kiállítás nyílt a Kulturális Korzó Kortárs Galériájában. Pintér Ferenc fémhulladékból készült alkotásait Zsirai Tibor, a Művelődési Központ munkatársa ajánlotta a jelenlévők figyelmébe. A megnyitón résztvevők közt kisorsolára került egy, az alkotó által felajánlott szobor.
A tárlat augusztus 31-ig látogatható.




















