Befektetés a kultúrába – szakmai konferencia Lakiteleken
„A kultúra közös ügyünk – Befektetés a kultúrába” címmel rendezte meg stratégiai konferenciáját a Nemzeti Művelődési Intézet Lakiteleken március 20-án. A konferenciát Szentmártoni János, Kulturális és Innovációs Minisztérium művészetért és közösségi művelődésért felelős helyettes államtitkára, Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke és Novák Irén, a Nemzeti Művelődési Intézet ügyvezetője indította útjára. Az országos szakmai tanácskozás célja az volt, hogy ráirányítsa … Olvass tovább