
Az elmúlt hétvégén a Széchenyi utcai játszótérnél bújtak el a játékos Korzó Manók. Advent harmadik hétvégéjén még több manó bújt el a fás-ligetes parkban, akik közül nyolcnál volt betű, amiket összeolvasva még egy szót kirakhattak a gyerekek. Ezúttal szerencsére csak olyan manók kóboroltak el, akikről a gyerekek tudták, hogy hazavihetik őket.