
Meretei Anikó Sydonia festő „Lásd mindenben a szépet” című kiállítása nyílt meg az Amatőr Alkotók kiállítóterében. A festményeket Vigmondné Szalai Erika igazgató köszöntőjét követően maga az alkotó ajánlotta a jelenlévők figyelmébe.

Meretei Anikó Sydonia festő „Lásd mindenben a szépet” című kiállítása nyílt meg az Amatőr Alkotók kiállítóterében. A festményeket Vigmondné Szalai Erika igazgató köszöntőjét követően maga az alkotó ajánlotta a jelenlévők figyelmébe.