
Az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 169. évfordulójára emlékezett a város. Beszédet mondott Huszti Gábor, a Somogy Megyei Közgyűlés alelnöke.

Az 1848–49-es forradalom és szabadságharc 169. évfordulójára emlékezett a város. Beszédet mondott Huszti Gábor, a Somogy Megyei Közgyűlés alelnöke.